Tváře Prahy

9. října 2013 v 21:41 |  Téma týdne
Ach jo, zrovna jsem napsala tento článek a on se mi smazal. Největší pech je, že jsem ho neměla uložený. No nevadí. Napíšu ho znova. Předem říkám, že nejsem Pražanda. Rozhodla jsem se napsat článek o nedávných událostech. Jako první bych chtěla napsat o Julče z metra. Nejdříve jsem reakce na toto video ignorovala, ale pak jsem se ze zvědavosti na něj podívala. Prej, nejsem ožlalá, přitom měla v kabelce flašky s vínem. Slovně i fyzicky napadala okolní lidi. Právem jí ta paní dala facku, protože jí Julča urážela. Ostatní lidé radši nevěděli, jak reagovat. Julča byla arogantní, ožralá, drzá a moc sprostá. Škoda, že ji nevyhodil revizor nebo policajti. Snad, aby se člověk bál jít do metra.


Další je na řadě kontroverzní dokument o Praze. Včera jsem o něm ve zprávách na Primě viděla reportáž. Ukazuje Prahu plnou zlodějů, falešných drog a prostitutek. Dokument jsme celý neviděla, jen ukázku, ale nelíbil se mi. Zde máte odkaz na článek o dokumentu: http://praha.idnes.cz/praha-zvazuje-soud-s-national-geographic-kvuli-dokumentu-pmq-/praha-zpravy.aspx?c=A131009_083338_praha-zpravy_klu

Na závěr "hymna Prahy"- Praha žije. Je sice rok stará, ale poslechněte si ji. Text je málo originální. Asi vznikl na pařbě. Klip není profesionální. Praha žije ujde, ale další píseň Dám ti víc se ni vůbec nelíbila.

Napsala jsem to asi trochu zkráceně, než původní text. Pište nározy, komentáře atd. Mějte se hezky! :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama