Nech se inspirovat, inspiruj ostatní

31. prosince 2013 v 21:23 |  Téma týdne
Inspiraci hledáme v knihách, ve filmech, v časopisech, v životě, v hudbě, ve svém okolí, v cestování, při konverzaci s ostatními lidmi, na výstavách, na internetu, od osobností….Někdo má i svou múzu.Já jsem inspiraci pro tento článek našla v tomto obrázku:


Inspirujeme se, ale neuvědomujeme si, že někdy jsme to my, kteří inspirují ostatní. Nevím, jestli jsem pro někoho inspirací. Je zvláštní přemýšlet, že by se mnou mohl někdo inspirovat. Nikdy jsem nad tím neuvažovala. Vlastně i díky blogování jsem začala trochu jinak přemýšlet, přemýšlet nad věcmi, o kterých jsem nikdy nepřemýšlela nebo o nich přemýšlela málo. Nevím, co je na mém životě zajímavého. Čím by se někdo mohl ode mě inspirovat. Možná lidi inspiruji svými nápady, výtvory, myšlenkami. Ale koukněme se na to i z druhé strany. Pro mnohé jsem možná i odstrašující případ. Takový vzor, jakým by člověk neměl být. Já osobě si myslím, že být vzorem nebo inspirací ani být nechci. Netoužím po tom. Mám divný pocit už z toho, že by se mnou někdo inspiroval. Ale mile by mě překvapilo, kdyby se ve mně někdo vzhlížel.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kichiru Kichiru | 31. prosince 2013 v 23:13 | Reagovat

Mě osobně nejvíce inspirují sny a pak knihy. Myslím, že hodně lidí inspiruješ třeba i v každodením životě když s někým mluvíš nebo tak. Domnívám se, že hodněkrát to je tak, že někdo se někým inspiruje, přemění si to "k obrazu svému" a pak se od něj třeba inspiruje dál někdo jiný. Řekl bych, že všichni jsme se někde něčím inspirovali..v hodně věcech co děláme..

2 Caroline Caroline | E-mail | Web | 1. ledna 2014 v 18:50 | Reagovat

Miluju inspiraci v obrázcích :)
No po pravdě jsi možná ve článcích ta moje inspirace - líbí se mi, jak v nich přemýšlíš ( jestli se to dá říct ) - no a to mě inspiruje k tomu abych v těch mých také více psala mé myšlenky :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama