Rozhovor s Evou

5. května 2014 v 13:08 |  Soutěže
Eva skončila s touto fotkou na 1. - 2. místě. Celkem obdržela 21 hlasů.

Tak a je tu druhý rozhovor. Evin blog: ev-crazy.blog.cz. Tentokrát je trochu delší. Z rozhovoru se nakonec vyklubalo přtelské povídání, snad vám to nevadí. :)


Čau Evo. Vážně mě těší, že s tebou mohu udělat rozhovor. Mohla bys pár větami popsat svůj blog?
Ahoj, tebe vůbec nemusí těšit, že můžeš dělat rozhovor se MNOU. Vždyť já jsem jen dvanáctiletý fracek, který má přístup k internetu, ale to zase odbočuji… Pro mě je opravdu těžké popsat pár větami COKOLI a hlavně můj blog. Prostě to jsem já. Můj design i články vždy tvořím z kousku sebe. Ale mám tu jedno slovo, ketré by se k tomu hodilo: bláznivý!

Mě spíš přijde, že jsi odvážná. Dokážeš vyjádřit a prosadit své názory. Na blogu to možná dokážu, ale ne ve skutečnosti.
Vážně? Moc děkuji! Dříve jsem taková ale nebyla. Byla jsem plachá, naivní a dětinská. Asi bych měla být taková i teď, ale ne, já se hádám s učiteli, prosazuji svůj názor a nestydím se za to, jaká jsem. Ale skoro nikdo v mém věku takový není! Proto mi přátelé a spolužáci začali říkat "blázen" a tak vznikl i můj název blogu.

Jo, myslela jsem to vážně. Toto není tvůj první blog, nemám pravdu? Jak tě napadlo začít blogovat?
Ano, máš pravdu. Před tímto blogem jsem měla blogy snad na všech stránkách, kde to šlo zdarma na všemožná témata! Začala jsem blogovat díky krasobruslení, kam jsem chodila skoro 5 let. Měli jsme totiž společnou šatnu a jedna holka tam byla bacilonosič. 3. a 4.třídu jsem byla POŘÁD nemocná a doma jsem se nudila no a blogování tehdy bylo in, tak jsem to zkusila. Ale nikdy jsem nebyla spokojená-až do teď. Cítim, že u mého blogu Ev-Crazy bych mohla vydržet dlouho!

Doufám, že ti tento blog dlouho vydrží a nebudeš muset dělat dlouhé pauzy jako tu nedávno. Víš, že jsem díky tobě začala pravidelně sledovat Naprosto retardovaného alias Martina Rotu? Má zajímavé názory.
Jsem ráda, že se ti jeho videa tak líbí. Já jsem ho objevila hned na začátku a podle mě má úžasné názory! Místo "Naprosto retardovaný" by se měl jmenovat "Naprosto geniální".

Podle mě je to záměr. Hlavně aby nezačal klesat s kvalitou jako ViralBrothers a jejich Debilní kecy. Ty znám od Debilních keců kluků. Poslední dobré jsou Debilní kecy Čechů na dovolené. Od té doby, co začali být hodně komerční, dali výpověď a začali brát videa jako práci, je to na nic.
Pravda, ViralBrothers se opravdu zhoršili. Hlavně nechápu ty jejich "pomsty". Ale podle mě není špatné, když se tím někdo živí. Martin Rota se tím už taky živí a nezdá se mi, že by se nějak moc změnil.

Pomsty také moc nechápu. A teď do toho pletou i Angličtinu... Vraťme se zpátky k tobě. Co tě baví? Jaké máš zájmy?
Abych řekla pravdu,… skoro žádné zájmy nemám. V pátek sice chodím na náboženství, jsem totiž křesťanka, ale je zdarma a nevím, zda se to dá považovat jako kroužek. Ještě minulý školní rok jsem měla hodně kroužků: keramiku, výtvarku, klavír, krasobruslení a taneční.
Všeho jsem ale nechala a doma se věnuji jen pečení, čtení, psaní, malování/kreslení, vyrábění náramků, fotografování a ráda bych se v nebližší budoucnosti věnovala natáčení.
Teď když nad tím přemýšlím, není toho tak málo…

Páni, toho je. Máš nějaké plány do budoucna? Jako celkově nebo i na blogu.
Samozřejmě! Myslím víc na budoucnost než na přítomnost. Na příklad má teď nápad rovnou na 3 knihy a aspoň jednu bych chtěla do konce roku napsat a na prázdniny plánuji zlepšení v Německém jazyce a opravdu ráda bych poprvé jela na nějaký tábor.
U svého blogu zatím nic neplánuji. Nechtěla bych nic měnit, vyhovuje mi to. Ale moc ráda bych si založila blog na své fotky.

To jsi dobrá, že píšeš knihy, o čem budou? Já chci na brigádu do zahraniční, ale na to nemám peníze. Navíc je to moc složité. Já preferuji Angličtinu, Němčina není pro mě tak důležitá.
Nechci se tu moc rozepisovat. Ve zkratce ty knihy budou o mořské panně, deníku jedné drzé puberťačky a … -jak to popsat- bude to takový román o holce, která bude prožívat asi jeden rok svého života dvakrát.
Na brigádu do zahraničí bych taky chtěla, aspoň by to bylo nějaké dobrodružství! Co by jsi tam dělala?
Já mám taky radši Angličtinu, ale na Němčinu máme fakt úžasnou učitelku a chci na ní udělat dojem, protože příští rok jí možná budeme mít i jako třídní učitelku.

To je jedno, hlavně, aby byly peníze. Koukala jsem na farmy na jedné stránce agentury na netu. Můžeš jet do Irska, Norska a na Island. Pak jsou i varianty hotelů a au pair v jiných zemích. Podle toho, co chceš, se liší doba pobytu a věkový limit. Nejmenší doba na farmy je 12 týdnů. Cenu jsem brala odhadem. Platíš pobyt, ubytování a stravu, poradenský a předodletový servis. Musíš ještě zaplatit dopravu, zdravotní pojištění a kapesné. Tak 50 000 Kč na pokrytí nákladů opravdu nemám.
No, wow, to je opravdu hodně peněz! To tě chápu. :D I když, pracovat na farmě nebo dělat třeba chůvu v jiné zemi by mě bavilo...

Snad už chápeš, že je náročné nejdřív něco najít a pak doufat, že to vyjde a zaplatit to. Cestuješ ráda?
To věřím. Je těžké najít brigádu i tady v Česku. Má sestra našla snad až v 17 a to jen díky svému kámošovi. Teď jí je 19 a má brigádu v divadle. Já miluji cestování! Byla jsem už všude možně. A také ráda střídám dopravní prostředky-auto, letadlo, autobus. Mám nejradši letadla, ale je to dražší. Nejčastěji cestujeme autem.
Ty cestuješ hodně?

Popisovala jsem nedávno ve svém článku Fotky a cestování, kde jsem všude zatím byla. To se máš. Já jsem nikdy dopravním letadlem neletěla. Když táta ještě létal letadlem větroňem a jinými letadly (Byl to jeho koníček.), tak mě vzal s sebou. To mi mohlo být tak okolo 7. To jsem naposledy letěla letadlem.
No jo vlastně… já zapoměla! Když mně bylo 7, byla jsem přes noc na letišti ( Zní to divně, ale můj táta na letišti pracuje. ). Určitě bys někdy letadlem letět měla! Je to tam strašně útulné a pohodlné a je tam světlo i klid ma čtení. A jídlo tam je zajímavé. Neříkám, že jídlo je tam špatné, ale je prostě… jiné.

Ještě vědět kam a mít dost peněz.
Jo, tak s tím ti neporadím! :D Ale na příklad mně začali rodiče dávat kapesné už v 1.třídě a jelikož já jsem nevěděla, co s nimi mám dělat, šetřila jsem si je. No, moc peněz nemám, ale na 2 letenky by to asi stačilo...

Já jsem nikdy na šetření nebyla. Teď jsem 2 léta byla na brigádě. Za první jsem si koupila noťas a z druhé si financuji ten školní výlet do Anglie.
To bych je asi taky hned utratila. :D Kde jste byli v Anglii?

Jedu tam až v září. Nikdy jsem tam zatím nebyla. :)
Aha, tak snad si to tam užiješ! Já miluji Anglii! Zajímavé je, že jsem byla skoro všude kromě těch hlavních zemích jako je Anglie, Francie atd…

To se máš. Já zase navštívila dost rekreačních středisek v Čechách. :)
Já se mám? Co ty! Já jsem byla v lázních jen dvakrát. Jeden den v Luhačovicích-navštívit mámu-a jeden týden v Maďarsku.

Já jsem byla v Karlových Varech. To jsou asi jediné lázně, které jsem navštívila. Promiň, že ho toho zasahuji, ale zdá se mi, že jsme se trochu rozkecali a moc lidí asi nebude chtít číst tak dlouhý rozhovor. :)
Jo, taky mám ten pocit… Přemýšlela jsem, jestli se mám ozvat, ale přišlo mi to nezdvořilé! :D

Když tak někdy můžeme udělat jiný rozhovor. :)
Jo, to by bylo fajn. :)

Děkuju. Dobře se mi s tebou povídalo. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ko Ky Ko Ky | 5. května 2014 v 13:41 | Reagovat

Zajímavé,klidně jste to mohly i dále rozvíjet :D
podle mě jste to přerušily v tom správném a docela bych ráda pokračování :D

2 Akky Akky | E-mail | Web | 5. května 2014 v 17:58 | Reagovat

Určitě se těším na další rozhovor :D klidně bych četla dál :)

3 Ev-Crazy Ev-Crazy | Web | 5. května 2014 v 19:04 | Reagovat

Zajímavé, že holka z prvního stupně a holka, která si dělá řidičák najdou společnou řeč. :D

4 deny-paradise deny-paradise | Web | 6. května 2014 v 19:17 | Reagovat

Velmi zajímavý rozhovor :D Dobře jste se holky zakecaly :D Přidej, co nejříve další rozhovor :)

5 Vivi Vivi | Web | 6. května 2014 v 22:24 | Reagovat

zaujímavy rozhovor a slečna sa vyjadruje na svoj vek vellmi dobre:)

6 yoshikuni-pise yoshikuni-pise | Web | 6. května 2014 v 23:52 | Reagovat

krásný rozhovor :-)

7 false-red false-red | Web | 7. května 2014 v 12:28 | Reagovat

MOc hezký a zajímavý rozhovor:D Taky dělá Eva kraso!?:O to je super!!!Já ho taky dělala a milovala jsem to,pak sem musela skončit kuli zdraví...:) Je dobrá!A ty knížky-mám podobný sen:D Kdyby někdy opravdu nějaká vyšla jsem jeden z prvních zájemců:D!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama