Umírající a mrtvé blogy

16. května 2014 v 21:02 |  Z mojí hlavy

Tento článek chci věnovat vzpomínce na zrušené nebo pozastavené blogy. Toto téma mi přijde čím dál aktuálnější, tudíž je na místě už o tom něco napsat. Bloguju od loňského srpna a za tu dobu jsem se setkala s některými blogy, které se zrušili nebo pozastavili a já si je oblíbila. V tomto článku bych je chtěla zmínit.
Nejdřív bych ještě chtěla něco poznamenat. Nechápu, když někdo zruší blog, protože se mu nelíbí název blogu nebo jiná prkotina. To je důvod pro zakládání nového blogu??? Dále, když má někdo xxxxtý blog a opět píše, že doufá, že mu tento blog vydrží. Že někdo nemá na blog čas nebo ho už blogování nebaví, to chápu, ale mohl by svým čtenářům sdělit. Dále nechápu přecházení z blogu na blogspot a obráceně. Občasné chyby nebo výpadky systému jsou tak důležité, že někdo musí změnit blog? Dost už kritiky, vrátím se k pozastaveným a zrušeným blogům.
P.S. Podívejte se na nějaké starší komentáře nebo oblíbené blogy a určitě někde najdete nějaké pozastavené nebo zrušené.

Pozastavené blogy:
pearlywoman.blog.cz Toto blog znám už asi od podzimu a je nějakou dobu pozastavený. Sára na něm má výrobky z FIMA, které prodává. Autorka blogu mě zkontaktovala, protože se jí líbily moje myšlenkové články. Navrhla mi, že si můžeme na blogu vzájemně sdílet články. I přes prvotní váhání jsem nabídku přijala. V prvním jsme se měly představit. Tento článek o sobě jsem nikdy nenapsala a k žádnému vzájemnému publikování článků nedošlo. Já jsem jí psala maily, co se děje. Párkrát psala, že nemá čas. Nakonec blog pozastavila a mě vůbec nedala vědět.
aboutworldaround.blog.cz Tento blog mám moc ráda. Škoda, že je neaktivní. Autorka blogu napsala jen pár článků, ale přesto mě nadchly. Psala moc zajímavě. Tento blog mám pořád v seznamu oblíbených blogů a doufám, že se jednou k blogování vrátí.
foreverstrongtogether.blog.cz Tento blog znám také delší dobu. Zpravují ho dvě holky Natt a Clair. Přidávají články o knihách, outfity a sem tam názory nebo myšlenky. Jak už to bývá, začaly měnit design a nepublikovat články. Asi před měsícem něco přidaly. Právě Claiřiny články jsem četla nejvíce a ona mi někdy napsala na blog komentář.
lavidade-annie.blog.cz Anna má blog o všem, ale hlavně o kosmetice a recenzích na ni. Vzájemně jsme si chodili na blogy, ale nakonec začala být neaktivní a opět patří k dalším, kteří neupozornili na budoucí neaktivitu.
annox.blog.cz Toto je velmi nadějný blog kluka s přezdívkou Annox. Většinou píše recenze na knihy a filmy. Blog až tak zajímavý není, ale jeho komentáře (i když mi napsal asi jen 2) mě zaujaly.
sweetpeasworld.blog.cz Tento blog je pozastavený - zrušený od ledna. S autorkou blogu jsem se "spřátelila". Pak najednou dala vědět, že s blogováním končí, protože už jí blogování nebaví a nemá na něj čas.
kiki-diary.blog.cz Tento blog by měl být teď aktivní. Snad se Kiki neurazí, co o ní napíšu. Před časem mi nabídla přátelství. Přijala jsem ho. Asi týden na to začala být neaktivní o 17. listopadu do 17. dubna. Nedala o sobě vědět. Teď se vrátila k blogování.
mrs-tollens.blog.cz Tento blog už není neaktivní, ale dlouho byl. Autorka blogu založila blog a nabrala oblíbené blogy, mezi nimi je můj i dále zmiňovaný už nějakou dobu, ba i měsíc zrušený blog my-fondness.blog.cz. Ivana měla v úmyslu začít dodržovat zdravý jídelníček, cvičit a i hubnout. Nejdříve se jí to dařilo. Vybrala jsi vysokou laťku. Mě se to na začátek hubnutí zdálo přehnané. Nakonec přestávala cvičit, až s tím sekla. Přestala navštěvovat oblíbené blogy a psát na ně komentáře. Začala být neaktivní. Hlavně kvůli tomu jsem k ní přestala chodit. Teď opět zprovoznila blog, ale na oblíbené blogy stále kašle.
Dále zmíním blogy, které jsou neaktivní asi jen jeden, dva nebo tři měsíce: charrdanni.blog.cz, huckle-berry.blog.cz, fotografie-m.blog.cz, tourist.blog.cz (S Poe jsem si napsala pár emailů. Ráda mě vyslechla a to se mi na ní líbilo.), fashon.blog.cz.
Zrušené blogy:
diycrafts.blog.cz Opět jeden z prvních blogů, na které jsem chodila často. Holčina dávala články o DIY. Začala být neaktivní. Nakonec zrušila blog.
timotejwinxclub.blog.cz T!motej dávala články o Winx atd. Spřátelila jsem se s ní díky Evě (tedy myslím). Byla jednou z pár lidí, kteří nechtěli, abych skončila s blogováním. K narozeninám mi na svém blogu popřála, bylo to od ní moc milé. Nakonec řekla, že končí s blogováním. Blog přejala nějaká její kamarádka, ale asi to dlouho nevydřelo.
huntergirl.blog.cz Své kamarádce Irče jsem povídala o blogování. Navnadila jsem jí až tak, že si založila svůj vlastní blog. Neměla na blog čas a nápady, tudíž blog asi po měsíci nebo dvou zrušila. Navíc k ní skoro nikdo nechodil.
my-fondness.blog.cz Tento blog jsem si dost oblíbila. Holčina psala, myslím, o svém životě, oblečení, jídle a lásce k vlkům. Docela často zveřejňovala rozkošné fotky svého bílého angorského zakrslého králíčka. Chodila jsem na něj celkem krátce a pak častěji, protože se mi blog zalíbil. Jednou asi po 2 dnech na něj opět jdu. Zadám adresu a stisknu Enter a co vidím. Blog neexistuje. Naštvalo mě to. Byl to krásný blog. Nic nenasvědčovalo konci. Neměnila design, nepřestávala publikovat články, což jsou časté příznaky konce blogů. A ani o sobě nedala vědět a neoznámila to.
horkachutzivota.blog.cz Lizzie psala názorové články. Pak začala psát o svých depresích. Já i pár lidí jsme jí nabídli pomoc nebo ať nám napíše, že si budeme spolu psát, aby nebyla tak opuštěná. Jak už název blogu naznačuje, její život má asi hořkou chuť. Začala být neaktivní. Poslední záchvěv byl teď článek o smrti Ivety Bartošové. Někdy nedávno mi napsala komentář k článku. Neaktivita. A co nezjistím? Blog už není. Opět nedala vědět a nenapsala o tom.
Další blogy kromě horkachutzivota.blog.cz, které se zrušili nedávno: bringes.blog.cz, murphys-stories.blog.cz (byl i blogem dne).
Blog mimo:
Nevím, kam zařadit blog soulcatcher.blog.cz. Líbily se mi články, přestože jsem s některými nesouhlasila. Věděla jsem o něm už dřív, než byl blogem dne. Autorovi blogu bych vytkla, že mazal články a některé komentáře. Jak jsem četla, někoho to naštvalo. Nevím, co to teď má znamenat, proto blog nikam nezařazuji.
Nejvíce mě štve, že někdo pozastaví nebo zruší blog a nedá o tom vědět a nezanechá na sebe kontakt. Zmizet jen tak je něco neskutečně hulvátského a neférového vůči ostatním. Doufám, že jsem na nějaký svůj bývalý oblíbený blog nebo blog, na který jsem občas zašla, nezapomněla. Už se mi i stalo, že se mi líbil někde citát. Poznamenala jsem si adresu blogu. Za nějaký čas jsem hledala, co se mi líbilo a blog byl zrušený.

Také jste měli oblíbené blogy, které začaly být neaktivní nebo se zrušily?

(fotka: We♥it)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Přemýšlel/a jsi už někdy, že zrušíš blog?

Ano.
Ne.

Komentáře

1 Akky Akky | E-mail | Web | 16. května 2014 v 21:52 | Reagovat

Souhlasím s tebou, není hezké si stále zakládat a rušit blogy kvůli prkotinám. Z tvého seznamu znám Lizzie, zrušení jejího blogu mě opravdu překvapilo a celkem mě mrzí, že blog zrušila... -.-

2 maredifragole maredifragole | E-mail | Web | 17. května 2014 v 9:13 | Reagovat

Také s tenou souhlasím, kvůli prkotinám rušit blog? To je nesmysl...:)

3 Kristýna Kristýna | E-mail | Web | 17. května 2014 v 9:33 | Reagovat

Taky jsem znala blog, který bal zaměřen na vymyšlené příběhy jedné rodiny. Moc se mi líbil a najednou... je fuč! Což mě taky dost naštvalo, protože ten blog, alespoň mohl zůstat - ještě jsem neměla vše přečtené. Neaktivita by mi až tak nevadila, protože není čas. Já ho mám zatím dost, ale až se dostanu na SŠ...? Uvidíme...

4 Vivi Vivi | Web | 17. května 2014 v 10:29 | Reagovat

Zrušiť si blog je každého osobná vec, ale to že si stále zakaldajú nové blogy lebo sa im ten starý už nepáči je podlamna tiež blbosť. Ale prechádzanie na blogspot má podlamna dosť dôvodov. Aj ja som rozmšlala že prejdem na blogspot, je to tam podlamna krajšie, ale asi nejdem nechce sa mi opäť odznovu začínať :D

5 Edona Edona | Web | 17. května 2014 v 11:14 | Reagovat

Od té doby co mám blog jsem si našla více i méně oblíbených blogů a ejhle za pár měsíců je zrušili! Nebo přešli jinam, je to otrava měnit si pořád odkazy nebo přecházet na blogspot. Když mě blogování nebaví, tak prostě raději článek nepřidám a počkám si na nějaký nápad nebo takhle ale rušit blog jenom proto že přezdívka už se mi nelíbí? Né, díky. Fakt máš pravdu, naprosto souhlasím. :-)

6 Kubi Kubi | Web | 17. května 2014 v 11:18 | Reagovat

Jo, znám spoustu blogů, které jsou buď pozastavené, nebo zrušené... Taky mě naštve, když o tom autor nedá ani vědět... Já už měla taky hodně blogů, ale vždy jsem dala vědět, že končím...
Snad se jednou do Osvětimi podíváš;) Fakt to stojí za to!

7 Ooomarie ♥ Ooomarie ♥ | Web | 17. května 2014 v 11:28 | Reagovat

Chápu tvůj názor, ale třeba potom ti lidí na blog nemají čas...

8 Holy Holy | Web | 17. května 2014 v 11:35 | Reagovat

mrs-tollens je moje dlouholetá kamarádka, jsem s ní v kontaktu téměř každý den a vubec jsem nevěděla že je její blog opět v provozu :D
Co se týče ostatních, Poe sem měla také moc ráda, ale tak všechny etapy jednou končí.
Já osobně nikdy nezanechala kontakt. Kdo chce ať mě zkontaktuje když mám blog,..:) i když, jak si to napsala cejtím se taky blbě :D :/

9 DenysΔ DenysΔ | Web | 17. května 2014 v 12:34 | Reagovat

přesně vím o čem píšeš!!
Kolikrát jsem si oblíbila kupu blogu a nakonec je slečny stejně zrušily a většinou odůvodnění tipu. "Můj blog nikdo nečte nemá cenu ho mít".. přitom si myslím, že jsem asi určitě nebyla jedina kdo ten blog četl !:)
Bloguju už od roku 2009 taky jsem byla tak hloupá a mám za sebou asi 3 blogy. Nakonec mi zůstal tenhle, prostě mě to asi jen chvíli omrzelo...

10 RealistOnTheRainbow RealistOnTheRainbow | Web | 17. května 2014 v 13:34 | Reagovat

je to hulvátské přesně z toho důvodu, co říkáš - nedají vědět a nezanechají kontakt. taky mě to štve.. krom toho si myslím, že je škoda blog vyloženě zrušit, pokud máš blog, kam dáváš svoji tvorbu, ne zkopírované věci.

11 sarush ef sarush ef | Web | 17. května 2014 v 14:03 | Reagovat

Zazila jsem za dobu, co bloguju spoustu koncu, a vzdycky me to mrzi.

12 neweresth neweresth | Web | 17. května 2014 v 16:42 | Reagovat

Jojo, taky mě to někdy štve, člověk má blog rád a pak dojde k takovému zklamání. No, to přecházení na blogspot se mi docela příčí, nerada tam chodím, prostě blog je klasika. Heh, já už jsem taky vystřídala řádku blogů, ale je to z důvodu, že jsem velice nestálá. Týjo, měla jsem blog skoro 3 roky a začala jsem od znova, člověk by si dal facku. No, co. Někdy je některých blogů fakt škoda, ale když daná osoba nemá chuť či čas, tak nač se zbytečně užírat. ^^

13 LinDa LinDa | Web | 17. května 2014 v 16:57 | Reagovat

Ja som mala strašne veľa obľúbených blogov, ktoré boli zrušené. Ale našťastie, že na niektoré tie blogerky mám ešte kontakt.
Mne sa napríklad názov môjho blogu nepáči, ale nikdy by som ho nevymenila a ani nezrušila. Ľudia môj blog poznajú taký aký je :D

Veľmi pekný článok ;)

14 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 17. května 2014 v 18:20 | Reagovat

Je každého věc, proč ruší nebo pozastavuje blogy. Někdo nemá čas, někdo má osobní problémy, jiného to zkrátka nebaví... znám hodně blogů, které jsem měla ráda a byly skvělé, ale jejich majitelé teď mají na práci něco jiného.
I já jsem přestěhovala blog kvůli adrese. Nevidím na tom nic špatného, jelikož jsem změnila zaměření. Předtím jsem měla blog o sims, ale už mně to nebavilo. A mít v názvu blogu slovo sims a blogovat úplně o něčem jiném mi přijde akorát tak matoucí a nevím, jak bych získávala nové čtenáře.

15 lara-wolrd lara-wolrd | 17. května 2014 v 19:33 | Reagovat

Ahoj :-) Děkuji za první komentář na mém blogu. I já jsem něco podobného udělala, ale opravdu to někdy jinak nejde. Můj blog objevila sestra a začala se mým článkům posmívat ..naštve

16 lovely-cloud lovely-cloud | Web | 17. května 2014 v 21:13 | Reagovat

Já jsem blog zrušila, protože jsem na něj neměl čas a nevěřila tomu, že se k tomu někdy vrátím :D

17 coldplay-ana coldplay-ana | Web | 18. května 2014 v 7:46 | Reagovat

mám blog od roku 2011 a téměř všechny blogy za tu doby mizí, taky mě to mrzí ... někdy taky delší dobu nepřispívám, ale nakonec mi to chybí a vrátím se, pomáhá mi x)

18 clary-clair clary-clair | Web | 18. května 2014 v 12:55 | Reagovat

Mrzí mě že se blogy takhle pozastavujou a ruší a u některých je to škoda

19 yoshikuni-pise yoshikuni-pise | Web | 18. května 2014 v 14:58 | Reagovat

Nevím je to tvůj názor a neberu ti ho, ale já měla taky xxx tý blog a nějak mně to nikdy nesedělo, nebo spíš jsem se neuměla vtělit do blogera, který ke článkům které píše taky komentuje druhým blog a v tom byla chyba a zakopaný pes. Dnes vím jak vše funguje a blog mně baví, protože je odezva a já odezvu oplácím. Jinak s tím blogspotem to je trochu jinak já tam taky s jedním blogem přešla, ale to je hlavně proto že na youtube vlogerky vyplní blogspot, prootže na blog tam prostě aktivní ikona není a google jakožto majitelem blogspotu a youtubu má tohle spojené dohromady. A lidi co mají blog.cz a šli na návštevu na blogspot, moc s ejim zase nechtělo zdlouhavě na google přihlašovat když chtěli jen rychle napsat zprávu, opisovat nějaky spam ciferník prostě je opruz a tak si hodně z nich když takhle poznávalo více lidí zase z této komunity založilo ůčet na tomto serveru. Některých blogů je opravdu škoda.

20 Tereza. Tereza. | Web | 18. května 2014 v 18:32 | Reagovat

Jej,tak zrovna tohle,co ty pises hned na zacatku,ja casto pisu :-D takze..:-D
Kazdopadne taky na to mam svuj nazor :-).  Hodne se mne to prave stava,ze si nekdo blog zrusi,nebo pozastavi a popripade na porad, a ja si ten blog zrovna oblibim :-/.
Ale tak fajn no,kdyz nekdo nema cas,tak pak je to tezky:-). Ja sama ted nemam moc casu, a blog mam kratkou dobu,ale snazim se aspon nejakej strasne neoriginalni clanek pridat,i kdyz je na prd :-D. Ja jsem mela spoustu blog,ale vzdy jsem je zrusila,sama doted nevim proc nebo co me k tomu vedlo,protoze na jednom blogu,ktery jsem zrusila 8.3.2013 jsem mela fakt velkou navstevnost a u jednoho clanku bylo treba tricet-ctyricet komentaru,ale zrusila jsem ho,a ted to mam zpatky no...:-/ pak jsem mela jeste jeden,ale ten jsm v lednu zrusila take,pritom mel taky vysoou navstevnost,i kdyz ne takovou jako predtim,ale stalo se no..:-) doted me to mrzi.. Tak jsem si rekla,ze si zalozim dalsi a posledni bloga pokud to ani s nim nevyjde,tak uz s blogovanim jednoduse skoncim :-). Bloguju uz nejakej ten rok,ale zadny blog mi nevydrzel,stve me to ..:-/

21 deny-paradise deny-paradise | Web | 18. května 2014 v 18:38 | Reagovat

Máš pravdu, není správné rušit blogy kluli rpkotinám. Ale i já sama jsem toto dělala. V lednu 2013 jsem si založila první blog, byla to jen taková zkouška. Nekomentovala jsem ostatní blogy a celkově to všechno stálo za prd, jak články tak návštěvnost. Blog jsem po dvou měsících zrušila. Další blogy byli už na jistoty, jeden stále existuje a je o chachi gonzales, další byl nějaký deníčkovský s příběhy. Ten jsem měla asi 5 měsícu, nyní už je také zrušený. Další blog už jsem měla opravdu hodně na jistotu, blog stále existuje, měla jsem tam skvělou návštěvnost, akorát po půl roce začala aktivita váznout. Změnila jsem si design a od tý doby už nic nepřidala... Mezi těmito blogy bylo spoustu zkouškových blogů.
Nyní mám tento blog. U kterého vím, že komentování ostatní blogů je velmi důležíté...

22 Ko Ky Ko Ky | Web | 18. května 2014 v 20:09 | Reagovat

Některé takové blogy taky znám a některé úpřímně nechápu,proč si to ruší nebo přestanou psát :/
já bych měla důvod si ho zrušit a dost velký,ale neruším, jelikož vím,že před problémy se neutíká a hlavně vím,že nekonám nic špatného a že mě někdo nemusí a přeje mi zlo neznamená,že si zruším blog,mě jeho chování je někde a já si jedu dále ve svém životě,který si nikým vzít nenechám

23 Zaira Zaira | Web | 18. května 2014 v 21:56 | Reagovat

Určitě máš pravdu, avšak já jsem (bohužel, možná bohudík) jedna z těch, která vystřídala několik blogů a vlastně ve všem, co ty zmiňuješ jsem se našla.
Teď toho i celkem lituji, ale na jednu stranu jsem za to ráda, protože jsem zjistila, že takhle to prostě nejde...

24 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | E-mail | Web | 19. května 2014 v 9:37 | Reagovat

Popravdě já nemám ráda blogy, kde se píše, toto je můj XX blog a doufám, že mi to na tomto vydrží déle. Když mám blog, tak mám jeden, kterému se věnuji. Nemám taky ráda když někdo napíše na blogu Hiatus... když nemám čas tak nemám ani blog, nebo na blog přidávám články méně ale pořád. Některé holky mají blog jen na kraviny a pak ho ukončí, to mě taky docela vytáčí. Já mám blog od roku 2008, když jsem začínala měla jsem tam jen obrázky, nikdy bych ho ale kvůli tomu nezrušila. Dál pokračuji, ale trochu jinak než dříve.

25 Mousie Mousie | Web | 19. května 2014 v 13:45 | Reagovat

Jo to znám, teď jedna holčina založila blog .. napsala mi jestli spřátelím a od toho dne prostě na jejím blogu nic není :D  Je smutné, když někdo takhle odejde, ale bohužel není asi čas no :)

26 Monii. Monii. | Web | 19. května 2014 v 14:41 | Reagovat

Z těch blogů, které máš uvedené znám asi jen 3, ale ostatní jsou taky moc fajn. Je škoda, že jsou neaktivní. Nejvíc mě vadí, že nedají o neaktivitě vědět a já nevím, jestli se vrátí nebo už ne.

27 adel-diaries adel-diaries | Web | 19. května 2014 v 21:23 | Reagovat

Také si myslím že není moc hezké si blog mazat kvůli nějakým prkotinám. Já měla dohromady asi čtyři blogy . První jsem měla když mi bylo sedm let , a byl o Hanně Montaně . Další jsem měla společně s kamarádkou o Monster High , ale to mě po chvíli pustilo . Můj třetí blog , který jsem opustila teprve před dvěma měsícema , byl spíš takový deníčkovský , ale musela jsem odejít z důvodu velkých nadávek kvůli článkům od mích "kamarádek" . Žádný z těchto blogů jsem ale nesmazala , protože i tak jsem měla několik málo čtenářů , kteří se na blog vraceli . Tenhle blog který mám , je už jenom můj , a jsem překvapená i jeho celkem velkou návštěvností - mám blog od 7.5. . Doufám tedy že na můj blog zase někdo nepřijde , a nebudu nucena se pustit do dalšího anonymního blogování:D

28 Evuše Evuše | Web | 19. května 2014 v 21:36 | Reagovat

Bohužel :/
Chápu, že když někdo už dál nechce blogovat, tak přestane, ale zrušit blog ? Jako úplně ??  alespoň to dát vědět :/
A nejhorší snad je, že když ho jednou zrušíš, už to nejde dát zpět...

29 Amelie Amelie | Web | 19. května 2014 v 22:31 | Reagovat

Ano, taky mi nějaké oblíbené blogy zmizely ze zřetele. V první chvíli mi to bylo líto, ale člověk si zvykne. Každý má možnost kdykoliv odejít. Nechápu zakládání x-tého blogu, ale nikoho nesoudím.

30 Anette Anette | Web | 20. května 2014 v 19:25 | Reagovat

Taky mě to někdy naštve, když někdo zruší svůj blog, a ještě nezanechá kontakt.

31 Fredy Kruger Fredy Kruger | 21. května 2014 v 0:12 | Reagovat

Yann  Beyczek  křídu obrací :
" S blogem... co je to za práci !
... buď jsem blog špatně nastavil
Nebo ho někdo zastavil ??"

... tu výkřik za ním :  " Ty darebáku !
čmárati budeš mi po baráku ??
... swině !  smažeš to okamžitě ??"

" Myslel jsem... jestli se zpřátelíte ?
...dělá to mnoho blogerů "....

" No toto ? ... já se snad poseru !"
... muž nasadil hochovi ,,kravatu ,,

" Pusťte mne ?  zavolám na tátu !!
... táto kde ji ??  hned pojď sem !!"

" Zmlátím vás oba !  i s otcem ! "

" Kdes chlapče ??"
" Táto!  tady jsem !"
( otec přiběh i se strýcem )

... jenže však ...  z druhé strany
přiběh :   dědek, ... tři baby
křičíce :  " Co se tu přihodilo ?

( nejhubenější, - dvěstě má kilo)

výkřiky : " Drž ho !"  ... " Tě naberu !"
... " Nekousej !" ... " Z toho se poseru !"
" Pusť mne ! .. nebo se naseru !"

... "Tu probíhá  střetnutí blogerů!"
Yaromyr  Pyij  s  Johnem  Prokoukem
rváčům se vyhnuli obloukem !

32 Dragell Dragell | Web | 21. května 2014 v 12:21 | Reagovat

Musím se přiznat, že i já, když jsem neaktivní, na blog nepíšu, že pozastavuju. O to méněmám pak chuť se vracet psát, protože vím, že je to omluveno. Svým čtenářům třeba přes fb nebo twitter vzkážu, co se děje, ale pozastavení na blog nevpisuji.

Jinak těm přechodům z blogu na log taky nerozumím. Sama mám šílenou adresu, ale koupila jsem si přesměrovávací a dál to neřeším. Svůj blog bych nemohla opustit :)

33 Raely Raely | Web | 21. května 2014 v 17:03 | Reagovat

Já chápu přecházení z blogu na blogspot. Samotný blogspot mi přijde daleko profesionálnější, prostě světovější a pokud jsi fakt dobrá, můžeš pomocí blogu i něčeho dosáhnout. Blog.cz je spíš takový deníček, je jednoduší se spojit s ostatními, ale není to tak "kvalitní" (na první pohled, jasně že tu můžeš najít daleko lepší matroš, s tím souhlasím).

Mrzí mě, když moje oblíbené bloggerky přestanou psát. Je to jako by zmizel i kus mého blogu. Na druhou stranu, taky jsem hooodně přelétavý člověk:D

34 Ev-Crazy Ev-Crazy | Web | 22. května 2014 v 20:01 | Reagovat

Pár blogů, které jsi tu uvedla jsem znala. Ne moc, ale přece jen. Na mém minulém blogu se mi tohle nikdy nestalo-všichni, které jsem četla blogovali rádi a sice někdy nepsali, ale nikdy s tím nepřestali. Ale teď jsem objevila víc blogů a hrozně moc jich končí. A to nebloguju ani rok.

35 Gil Gil | Web | 1. června 2014 v 11:07 | Reagovat

Ano je to tak, polovina lidí, možná i 3/4 lidí, které jsem znala, když jsem si blog zakládala, už blogy nemají :D
Já můj chci mít napořád ♥ :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama