Liebster Award Tag 4, 5

13. října 2014 v 14:16 |  Tagy
Čauky lidi. Opět jsem byla nominovaná na tento otravný tag. Nejdříve dám jeden starý a pak dopíšu nový.


V květnu jsem odpovídala na LAT u false-red.blog.cz. Nezveřejnila jsem to na svém blogu, jen u ní v komentáři. Tak když už jsem tu tohoto otravného TAGU, tak je zveřejním i tady. Tu jsou otázky a odpovědi z května:
1.Kolik dní(měsíců,týdnů,let,životů...),si myslíš,stačí na to,aby jsi poznala,co to znamená slovo milovat?
To je vážně těžká otázka. Ještě jsem lásku nepotkala, ani osudovou, těžko říct. Někomu stačí vteřiny, minuty, týdny, měsíce, roky. Někomu nestačí celý život.
2.Jaký je tvůj názor na homosexuály?
Nic proti nim nemám. Toleruji je. Asi je homosexualita zvláštní. Lidé na ní nejsou ještě tak zvyklí. Chce to čas. Jen mi přijde trochu proti přírodě adopce dětí u párů s jinou orientací. Já vím, že to ode mě není hezké říkat, ale přijde mi, že dítěti chybí rodič opačného pohlaví. Navíc jsou děti homosexuálních párů jsou častějším terčem pozornosti a šikany.
3."O život můžeš přijít mnoha způsoby, smrt je jen jeden z nich."-Jak bys vysvětlil/a tento citát?
Musím zmínit tento citát: Člověk umírá tolikrát, kolikrát ztratí přítele Francis Bacon. Na ten jsem si vzpomněla při čtení této otázky. Jde to to, že člověk "umře" už tehdy, když už nežije, ale jen přežívá. Zaprodání duše ďáblu je také možné vysvětlení tvého citátu. Jo teď jsem si vzpomněla na chození jako tělo bez duše. Ten tvůj citát je moc komplikovaný.
4.Co podle tebe stačí ke štěstí?
Peníze. Kecám. Peníze jsou mnohdy řešením. Láska, spokojenost, bezpečí, důvěra, nové zážitky a věci?
5.Jaká je tvá oblíbená povídka? A od koho?
Povídka? :D Asi se ti přiznám, že jsem četla povídky o 1D. :) Přečti si Dark od Hannah Rawr nebo českou Latte Macchiato od Elis.
6.Znáš někoho, kdo se dokázal změnit?
Jo. Dost lidí. Bývalé spolužačky, lidi kolem mě a zmiňovanou kamarádku, která začala fetovat. Je jen otázka, jestli jsem ty lidi doopravdy znala. Podle mě se lidé mění. Většinou k horšímu.
7.Věříš na osud?
Nevím. Možná. Kdyby mi byl naklonění a žila bych lepší život, bylo by to lepší.
8.Co je pro tebe krása?
Vše, co je v člověku krásné, je očima neviditelné. Saint Antoine De Exupéry (Malý princ.) Asi se mi zalíbilo ti odpovídat citáty. :) Pro mě krása??? Podle mě já krásná nejsem. Krása je povrchní i duševní. Nevím, jak to vysvětlit. Asi něco, co je člověku příjemné.
9.V jakém století by ses chtěl/a narodit?
To nevím. Asi, jak jsem se narodila. Možná v jiné rodině, v jiném městě, v jiné zemi. Na druhou stranu můžu být ráda za to, co mám. V chudé Africe nebo Asii bych se asi nechtěla narodit.
10.Lituješ se?
Jo. Vyčítám si hodně věcí. V jistém ohledu se nemám ráda. Když nad tím tak přemýšlím, tak se možná i lituju. Bože, já jsem případ!

Nový TAG:
PRAVIDLA:
- poděkovat tomu, kdo tě nominoval
- napsat 11 informací o sobě
- odpovědět na 11 otázek od blogera, který tě nominoval
- nominovat 11 blogerů a dát jim 11 otázek

Takže zaprvé se mi pravidla nelíbí. Je neslušné, ba i sprosté někomu nařizovat, aby někdo někomu poděkoval. Takže abych byla slušná, tak formálně poděkuji. Tak tedy, děkuji Elany za nominaci. To je tak všechno, co dodržím. Informace nenapíšu, ty jsem psala už dřív. Vyčerpala jsem je a nebaví mě vymýšlet nové. Odpovím, protože trpím ztrátou nápadů na články. A abych zabránila šíření TAGU, protože to určitě ostatní lidi také štve, ne jen mě, tak nikoho nenominuji.

OTÁZKY PRO NĚ: (bylo jich jen 5)

1. Kdyby jsi mohla ovládat jeden ze čtyř živlů, který by to byl?
těla Nechtěla bych nic ani nikoho ovládat, protože je to velká zodpovědnost. A když už bych si musela vybrat, tak asi vodu, protože mám ráda moře.
2. Co si myslíš, že se stane v roce 3000 a jak si myslíš, že to tady bude vypadat?
To si netroufnu odhadovat. Možná bude opět nějaká světová válka nebo tu bude vše zničené.
3. Jednu věc, kterou chceš udělat před svou smrtí?
Toho je. Teď byste možná čekali nějakou odpověď typu skok padákem, bungee jumping nebo navštívit USA.. Ne, napíšu asi být milována. Pro někoho je to samozřejmost nebo klišé, ale já bych chtěla pravdu poznat, jaké to je, když mě má někdo rád, jen protože jsem to já, dává mi to najevo a je vše úžasné…
4. Je pro tebe tento rok něčím zvláštní?
Ano. Stalo se pár věcí, na které nezapomenu. Nezapomenu na nějaké rozhovory, nějaká slova… Celkově se stalo dobrého, něco špatného. Nechci to probírat na blogu. Příští rok bude drsnější - maturita a vejška.
5. Taky máš problém vymyslet poslední fakt o sobě? :D
Jelikož jsem tento blog dělala už třikrát a pokaždé jsem vymýšlela fakta o sobě, tak to vždy byl nadlidský úkol. Teď jsem je nepsala už vůbec.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ta "neviditelná" :) Ta "neviditelná" :) | Web | 13. října 2014 v 21:02 | Reagovat

máme to všechno úplně stejné, tak nevím co říct. ale přání máme stejné, ano sice chci i ty ostatní věci, ale být milovaná? být milovaná taková jaká jsem? a mt kolem sebe člověka, který by tu pro mě byl vždy? ách, to je prostě můj sne, který se asi nikdy nesplní, ale musím si trochu věřit a nesmím se tolik podceňovat:)
strašně se mi líbí, jak si na otázky zodpověděla. Jsem ráda, že jsem měla tu možnost si to přečíst...tolik citátu a tolik věcí, nad kterých jsem tady musela zapřemýšlet :) opravdu ti děkuji, z tvých článků si vždy vezmu něco na srdce a řídím se tím! :)) <33

2 Clary Clair Clary Clair | Web | 14. října 2014 v 15:54 | Reagovat

Máš pravdu. Tenhle tag je strašně otravný.
Už jsem byla nominovaná 6x a zdá se, že to nekončí :D
Pěkné odpovědi :)

3 LinDa☮ LinDa☮ | Web | 14. října 2014 v 17:54 | Reagovat

Vše, co je v člověku krásné, je očima neviditelné.
Táto odpoveď ma úplne dostala. Je dokonalá :D

4 Luci Luci | E-mail | Web | 15. října 2014 v 19:28 | Reagovat

taky bych chtěla vědět, jaké to je být milována se všemi nedostatky... :) a to, že se lidé mění k horšímu sedí - všichni, kteří se v mém okolí výrazně změnili, tak jedině k horšímu...

5 denyfiore denyfiore | Web | 15. října 2014 v 19:59 | Reagovat

Moc pěkně napsané :)

6 Ko Ky Ko Ky | Web | 16. října 2014 v 3:36 | Reagovat

Hezky jsi to napsala a na odpovědích je vidět, že jsi si i na tom dala záležet a neodflákla jsi odpovědě. :)
Na některé otázky bych odpověděla úplně stejně jako ty.:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama