Kdo by chtěl mít něco, co ještě nikdy neměl, bude muset udělat něco, co ještě nikdy nedělal...

19. února 2016 v 13:04 |  Z mojí hlavy


Za tu dobu, co jsem si psala s různými kluky, jsem zjistila, že jsou i tací, kteří v zásadě nepíšou holce první. Na nic se neptají, nerozvíjí konverzaci, nemá to perspektivu a za chvíli je konec. Nelichotí, nechtějí za holkou přijet.
Tohle vypadalo stejně. Ale tento kluk mi napsal, že jsem pěkná a nechápe, že nemám přítele. Dále mi napsal, že jsem krásná holka. A dvakrát se mě zeptal, jestli by za mnou někdy nemohl přijet. Trochu mě to vyvedlo z míry, protože svá slova opakoval. To se nestává. A pak nic. Když jsem mu napsala, že mi nepíše, na nic se neptá, ale chce za mnou přijet a já jsem z toho nejistá, tak mi napsal, že je to proto, že neví, jestli mám zájem si psát. Co mám na to říci? Taky nevím, co od toho očekávat. Ale napsat tohle a pak konec… není to zbabělost? Když kluk chce holku, neměl by se trochu snažit? Proč by holka a v dnešním světě měla nahánět kluky a udělat první krok? Také nevím, do čeho jdu a nevím, jestli to za to stojí. Když na něco dlouho čekáš a pak to přijde, nakonec ani nevíš, jestli to chceš. Pokud se o nic snažit nechce a nestojím mu za to, tak už je vše vyřešené. Já bych měla zájem, ale když vidím, že je to o ničem, tak ten zájem upadá. Vždy jeho odpovědi končí "ju, nu, aha…"
Poslední dobu jsem všechny odháněla, protože se mi na nich něco nelíbilo. Ty mě chtěli až moc. Chtěli mě jen, aby nebyli sami. Já chci někoho, kdo by chtěl být se mnou, ne s někým. Nevím, co dál. Pohybuji se na tenkém ledě. Neměla bych to risknout, než toho jednou budu litovat?

(zdroj obrázku: We♥it)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Paulo Kertis I. Paulo Kertis I. | 19. února 2016 v 16:43 | Reagovat

Ta snaha by měla být oboustranná, pak by si ten kluk mohl začít myslet, že tě obtěžuje a nemáš o něj zájem ;)

2 Monica. Monica. | Web | 19. února 2016 v 21:25 | Reagovat

Ono je to z jeho strany taky těžký, protože stejně tak, jako se třeba ty bojíš psát první, on se tak může cítit taky. Jo, kluk by měl psát holce, ale taky to pro ně asi není lehký, když neví, na čem jsou...
Ale je to těžký, no. Možná bych to riskla, protože za zkoušku nic nedáš, kdykoliv to můžeš ukončit :)

3 Zdenka Zdenka | 27. dubna 2016 v 12:55 | Reagovat

Nikdy ti nic nespadne jen tak do klína děvče, musíš pro to něco udělat a ne tady brečet že kluk neudělá první krok. Život je boj a když nic neuděláš pro to aby si měla kluka, tak to nejspíš nikdy mít nebudeš.

4 Klára Tylečková Klára Tylečková | 1. května 2016 v 21:39 | Reagovat

Myslím že poselství tvého článku je jasné, jakob si chtěla říct "Tak chlapi tady mě máte a balte mě." Jenže takhle to nefunguje, to bys pak mohla být celý život sama ;) Už nežijeme ve středověku aby ti chlapi chodili klepat na dveře se žádostí o ruku (tohle neber doslova). Musíš také vyvinout nákou snahu. Přeju ti hodně štěstí ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama