Chovej se k ostatním tak, jak chceš aby se oni chovali k tobě

8. června 2016 v 17:57 |  Z mojí hlavy


Pokud někomu nejste dost dobří, tak se na toho vykašlete, protože vám za to nestojí. Nezajímáte toho člověka. Nezajímá ho váš život. A pokud si už nerozumíte, tak je to bez debat. Vina není jen ve vás, ale i v nich. Pokud i ta banální věc někoho vytočí, že se s vámi přestane kamarádit, věřte, že je to blbec a přichází o možnost se s vámi stýkat. Každé zboží má svého kupce, z téhož plyne, že si najdete někoho lepšího. Teď mám na mysli přátelství, ale platí to třeba i při pohovorech. Pokud z vás chce někdo dělat někoho, kým nejste, shazuje vás nebo vás vyloženě nechce a nedokáže vám to říct přímo, tak je to jeho věc. Lepší je opravdu říci, že vás nezaměstná. Je zajímavé pozorovat takové rádoby upřímné, povrchní a falešné lidi. Pokud lidem nestačí, co děláte, pokud stále chtějí víc a vy z toho nic nebudete mít, tak to neberte. Nestojí to za to. Nestojí to za snahu. Nedělejte, co nechcete. Nenechte si kecat do života. Je to váš život, ne jejich. To je jen důkaz toho, že máte na víc.

P.S.: Majushko, ty mě vždycky dostaneš. Pokaždé mě jen zkritizuješ a vůbec mě neznáš, přitom používáš dětinskou přezdívku. Chtěla bych vidět tvůj život a tvoje problémy. Musíš mít fakt hodně zajímavý život. Nevím, proč čteš můj blog, když ti lezu krkem.

(obrázek: we♥it)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 P.S P.S | 8. června 2016 v 21:19 | Reagovat

Majushka by tě nekritizovala kdyby di nebyla blbá ;-)

2 osobnivesmir osobnivesmir | Web | 8. června 2016 v 21:41 | Reagovat

[1]: A neumíš ani normálně psát a blbá jsi ty, ne já. :)

3 Majushka Majushka | 8. června 2016 v 21:51 | Reagovat

S tou dětinskou přezdívkou ses tady už jednou oháněla tak zkus vymyslet něco lepšího ;) Máš pravdu, neznám tě ale jestli k životu a k lidem přistupuješ tak jak píšeš pak se nedivím že jsi tam kde jsi tedy (neuraž se) tlustá, bez chlapa, s minimem kamarádů. Čekáš že se věci udělají tak nějak samy, že kila půjdou dolů samy, chlap si tě najde sám, kámošky se ti ozvou samy atd. Pořád si jen stěžuješ. A co se týče mého života: Ano, je zajímavý, protože je rozmanitý. Ano taky se snažím skloubit školu a práci a opravdu to není jednoduché ale narozdíl od tebe nic nevzdávám dopředu a aspon to zkouším protože vím že kdybych to nezkusila, tak bych se pak celý život mohla bít do hlavy, že jsem to tehdy fakt nezkusila, když jsem měla tu možnost a byla jsem na vrcholu psychických a fyzických sil  ;) A každou volnou chvíli se snažím trávit nějakou aktivitou nebo s přáteli prostě něčím abych neupadla do steeotypu!!! Proto je můj život rozmanitý, protože se nelituju a nepřemýšlím co by kdyby. Ty to děláš a proto se ti honí hlavou ty divné myšlenky a přepadávají tě depky ;) Hezký večer, MAJUSHKA :*

4 osobnivesmir osobnivesmir | Web | 8. června 2016 v 22:21 | Reagovat

[3]: My jsme si s tou holkou už nerozuměly. Máme jiné priority. Toto bylo vyústění dlouhodobých rozdílů mezi námi. Už si nemáme co říct. To, že ona se se mnou nechce kamarádit a vymazala mě ze svého života, je její věc.
Brigádu si stále hledám. Praxi už mám. Toto byl pohovor na jinou praxi. Nepůjdu pracovat někam zadarmo, kde mě jednoznačně nechtějí. A když jsem jim přítěží a už na začátku se jim nelíbím, tak nemá cenu dělat ze sebe blbce. Stalo se mi už stalo podruhé, takže už jsem poznala lehle arogantní jednání a nebyla jsem tolik zaskočená.
Kdybych nutně chtěla nějakého kluka, tak si ho už dávno najdu. :)

5 Majushka Majushka | 9. června 2016 v 13:40 | Reagovat

A zkoušela si někdy hledat důvody proč tě vymyzala ze svého života? ;)

6 osobnivesmir osobnivesmir | Web | 9. června 2016 v 14:03 | Reagovat

[5]: Má jiný postoj k životu. Radši si dodělám školu a ona vezme jakoukoliv práci, jen aby už pracovala, protože nechce studovat. Některé věci jí nepřipadají špatné a je schopná udělat věci, které třeba odsuzuji nebo bych nikdy z morálního hlediska neudělala. Našla si přítele, nemá potřebu jít si zacvičit si nebo se dívat na videa na youtube, protože jí to připadá dětinské, občas si sednout s kamarádkami na víno. Vlastně ona víno nepije, takže na pivo. Nezajímají ji moje starosti. Jo, občas řeším blbosti. Už jsme si neměly co říct a neměly jsme skoro nic společného.

7 Karolína Karolína | 11. června 2016 v 12:26 | Reagovat

[6]: nemáš kamarády třeba kvůli tomu že je odsuzuješ? já se snažím nikoho neodsuzovat protože nevím proč, co a z jakého důvodu udělal. Kámoška si našla přítele...to jí ho závidíš nebo proč je to důvod že se nebavíte? nebo ti vadí že když má teď přítele že na tebe nemá tolik času? to mi přijde sobecké.....a je mi líto že jí nezajímají tvoje starosti, ale to nebudou zajímat nikoho ;-) každý má svých starostí víc než dost a jestli pořád za někým chodíš a jen si stěžuješ nedivím se že tě nechce poslouchat

8 Eva Eva | 11. června 2016 v 12:47 | Reagovat

[7]: To, že ty nemáš potřebu se svěřovat ostatním lidem, neznamená, že ostatní tu potřebu nemají také. Víš, většina lidí se kamarádkám svěřuje se vším. Chtějí se z toho vypovídat, povzbudit nebo uklidnit. Samozřejmě neříkám, že ty bereš přátelství nějak špatně. Jen prostě každý potřebuje něco jiného, já osobně si také většinu věcí nechávám pro sebe.

9 osobnivesmir osobnivesmir | Web | 11. června 2016 v 19:50 | Reagovat

[7]: Ráda se svěřuji s něčím, z čeho mám radost nebo mi vadí, ale jsou určité věci, se kterými se vůbec nesvěřuji, nechci se o nich vůbec bavit a je mi to nepříjemné. Asi je to tím, že mám pár kamarádek, a tak když jsem s nimi, tak se s nimi bavím, pokud si máme, co říct.
Každého neodsuzuji. Jiné lidi normálně přijímám. Jen nechápu nějaké její činy, nikdy bych něco takového neudělala. I když mi o tom říkala, tak to nejde pochopit. Je to její věc, že pracuje a má přítele. To, že má přítele, neznamená, že nemáme na sebe teď čas. I kdyby byl, tak si ho na sebe neuděláme. Vždycky jsme se scházely po měsíci, po dvou. Už minule a předminule jsme si neměly co říct, už nemáme nic společného. Žijeme každá jiný život. Jo, podle ní jsem sobecká, teď už jo. Zase jí něco přešlo přes nos. Tak to prostě beru. Smířila jsem se s tím. Přijde ti to asi praštěné a sobecké, ale věřím, že některá přátelství mají skončit, pokud je tomu tak souzeno. Pokud chce, můžeme se znovu kamarádit, ale ona nechce.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama